فقط برای خودم

این مطلب ربطی به موضوعات وبلاگم نداره،فقط برای دل خودم گذاشتم

شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟ خداحافظ ، تو ای همپای شب های غزل خوانی خداحافظ ، به پایان آمد این دیدار پنهانی خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی !!!

/ 11 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دكتر كوچولو

سلام داداش مهدي................... هر گز نمير انكه دلش زنده شد به عشق................... ثبت است بر جريده عالم دوام ما....................

فندق

[قلب]سلام من آپیدم خوشحال می شم سر بزنید جنون گل کرده و بی خوابی من دوباره در شب مهتابی من کجا، کی، در کدامین وادی شب به پایان می رسد بی تابی من؟! بای[خداحافظ][گل][گل]

بفهمی کی هستم پدرمو در میاری.

کی میتونه بعد تو محرم راز من بشه؟ کی میتونه بعد تو همه نیاز من بشه؟ ****** کی جاتو میگیره اون درد دلامو گوش میده؟ کی دیوونه کرد نو مثل چشات خوب بلده؟ ******* بعضی وقتا میام یواشکی میبینمت وقتی که غنچه بودی خودم باید میچیدمت ******* کی بجای من برات لالایی میخونه شنیدم اون غریبه قدر تورا نمیدونه ******* غریییبببهه تورا خدا عشقمو اذیت نکنی قول مردونه بده بهش خیانت نکنی ******* قول بده چشای اون هیچ موقع اشکا نبینه قول بده که هیچ شبی چشم انتظارت نشینه ******* غریییییبههههههه غریییبههه ******* بگو که عاشقشی همیشه اونا دوس داری حالا که یار تو ا هیچی براش کم نذاری ******* کی میتونه بعد تو محرم راز من بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بفهمی کی هستم پدرمو در میاری.

بدت نیادا اما واسه من که بدتر از هیوللللاااااااایی خداییش وبلاگت خیلی توپ. خدا برکتت بده. خیلی خشنی بی نهایت خشنی

بفهمی کی هستم پدرمو در میاری.

کلاغ قار قاری؟؟؟؟؟ نه بابا کلاغ نیستم ادمم.

افرین. راستی من دیروز یه مطلبی شنیدم میخوام اگه میشه داستان واقعیشو تو وبت بنویسی من شنیدم اول پل را ایرانیان بوجود اوردند و اونم اینگهونه بود که قایق ها را کنار هم گذاشتند و تشکیل پلی واسه عبور از عرض رودخانه دادند جالبی این مطلب اینجاست که پل خواجو که مانند قایقهایی در کنار هم هست برگرفته شده از همون ساخت اولیه پل می باشد. به موقع هم خودمو معرفی میکنم.

بفهمی کی هستم پدرمو در میاری.

خواهش میکنم . شما بیش از اینا به گردن من حق دارید. اما این مطلبی که تو وبت نوشتی ربطی به حرف من نداشتا. بهر حال ممنونم.

بفهمی کی هستم پدرمو در میاری.

پس لازم شد کمکت کنم. من حرفی که بهت زدم کاملا جدی بود و واقعی تو این مطلبو پیدا نکردی چون رفتی تو اینترنت جست و جو کردی اما لازم به ذکر نصف مطالب اینترنت کپی از همدیگر این مطلبی که من بهت گفتمو کمتر کسی میدونه پس چه بهتر خودت این مطلب را بزنی. در ضمن اون پلی که شما گفتی اولین پل جهان باید بگم اولین پل ایران نه جهان. کلیه حرفامو با سند و مدرک دفعه بعدی که امدم اینترنت واست میذارم.

بفهمی کی هستم پدرمو در میاری.

سلام به اقا مهدی عزیز و محترم. اول از هرچیز میخوام یکم از ایران در عهد باستان یعنی همان زمان هخامنش صحبت کنم در اون زمان بدلیل اینکه وسعت ایران بسیار بسیار زیاد بود ایران مبدا زمین قرار گرفت و به ایران گفتند ایران ویچ جالبیه این موضوع اینه بعد از اینکه ایران نزول پیدا کرد و انگلستان پا گرفت درست تو همون زمانی که گفته میشد افتاب انگلستان هیچ گاه غروب نمیکنه انگلستان مبدا کره زمین را در داخل شهرش قرار داد و اسم انجا را گذاشت گرین ویچ.

بفهمی کی هستم پدرمو در میاری.

حالا میخوام ساخت اولین پل جهان بدست ایرانیان بگم در دوره عهد باستان درست در جنگی که کوروش بزرگ با لیدیه ها داشت برای جنگ لازم بود از رود هالیس یا قزل ایرماق کنونی بگذره برای اینکه زودتر مسیر را طی کنند دستور داد تا قایق هایی را کنار هم بصورت افقی گذاشتند و از روی قایق لشکر حرکت کردند و به انطرف اب رسیدند این اولین پل جهان بود . هرچند که باز هم پل اورارتو را در نزدیکی بین النهرین ساختند و ان پل نیز در اثر مرور زمان از بین رفت اما بهر حال ساخت اولین پل بدست ایران بوده.